SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ'ın Cumhuriyetimizin 100.Yıl Dönümü Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ'ın Cumhuriyetimizin 100.Yıl  Dönümü   Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ'ın Cumhuriyetimizin 100.Yıl  Dönümü   Mesajı

Tarihimizden aldığımız azim, cesaret ve inançla Cumhuriyetimizin 100.üncü kuruluş yıldönümüne ulaşmanın onur ve coşkusunu yaşıyoruz. Vatan ve bayrak uğruna verilen bu destansı mücadele, hürriyetinden ve inancından taviz vermektense ölmeyi tercih eden bir milletin şahlanışı ve küllerinden yeniden doğuşunun simgesi olmuştur.

 

Bundan 100 yıl önce ağır bedeller ödeyerek, zor şartlarda kurduğumuz Türkiye Cumhuriyeti'ni muasır medeniyetler seviyesinin de üstüne çıkarmak için, Türkiye'nin yeni yüzyılında kesintisiz bir mücadele içindeyiz.

 

Devletimizin bekası, milletimizin refahı için çalışmaya, dünya ülkeleri ile her alanda yarışmaya ve evrensel insanlık değerlerinin savunulmasına öncülük etmeye, mazlumların yanında, zalimlerin ve müstekbirlerin ise karşısında olmaya, her zamankinden daha fazla azimli ve kararlıyız.

 

Bu duygularla; başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve onun kahraman silah arkadaşları olmak üzere, şanlı tarihimizin ölümsüz sembolleri olan aziz şehitlerimizi rahmetle yad ediyor, kahraman gazilerimizi minnet ve dua ile anıyorum.

Şehitlerimizin ruhu şad olsun!

Cumhuriyetimizin 100'üncü yıl dönümü kutlu olsun!

 

 

ERCAN YILDIZ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı Kat 2 Merkez/SİNOP - 0 (368) 261 19 87 0 (368) 261 54 18 0 (368) 260 51 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.