SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ERCAN YILDIZ'IN "30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI" MESAJI

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ, 30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ERCAN YILDIZ'IN

Tarihimizin her safhasında "Mevzubahis vatansa gerisi teferruattır." diyen kahraman bir millet olarak, bağımsızlık inancımızı ve kararlılığımızı tüm dünyaya, iman dolu göğsümüzle bir kez daha ilan ettiğimiz, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 99. Yıldönümünü kutlamanın heyecanı ve haklı gururu içerisindeyiz.

Milli Eğitim Camiası olarak ecdadımızdan aldığımız emanetin ehemmiyetinin farkındayız. Asli görevimizden biri yeni nesillere bu bilinci doğru şekilde aktarmak ve yaşatmaktır. Bizler de geçmişimizden aldığımız bu güç ve ilhamla yıllardır sürdürdüğümüz birlik ve beraberlik ruhuyla Ülkemizi, ilelebet yüceltmeye devam edeceğiz.

Bu topraklarda ay yıldızlı bayrağımız altında özgürce yaşayabilmemizin bedelini kanları ve canları pahasına ödeyen başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere kahraman gazilerimizi ve aziz şehitlerimizi hürmet, minnet ve şükranla anıyorum. Aziz Milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı en kalbi duygularımla kutluyorum.

 

Ercan YILDIZ

Sinop Milli Eğitim Müdürü

Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı Kat 2 Merkez/SİNOP - 0 (368) 261 19 87 0 (368) 261 54 18 0 (368) 260 51 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.