SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ERCAN YILDIZ'IN 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ MESAJI
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü ile ilgili bir mesaj yayımladı.![İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ERCAN YILDIZ'IN 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ MESAJI](/meb_iys_dosyalar/2020_10/28124908_photo_2020-10-28_12-42-47.jpg)
"Hayattaki en büyük engelin kalplerdeki engel olduğunu bizlere her daim hatırlatan, yüreklerindeki sevgi ve masumiyetle insanlara örnek olan, azimleri ve kararlılıları ile umutsuzluk engelini aşan tüm engelli kardeşlerimi sevgiyle selamlıyor, 3 Aralık Dünya Engelliler Gününü kutluyorum."
Ercan YILDIZ
Sinop İl Milli Eğitim Müdürü