SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ'ın 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ'ın 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ'ın 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Çocuklarımızın okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine kavuşacağı yeni bir eğitim öğretim dönemine daha başlıyor olmanın coşkusu ve heyecanı içerisindeyiz.

Okul öncesi, ilkokul birinci sınıf ve liselerimizin 9. Sınıfına başlayacak olan yavrularımıza uyum haftası eğitimlerinde yuvanıza hoş geldiniz diyoruz.

Bu süreç veliler ve öğretmenlerimizin desteği ile en iyi şekilde ilerlemesi ve öğrencilerin uyum süreçlerini tamamlayarak okula adapte olmaları hedeflenmektedir.

Bu vesileyle kıymetli öğretmenlerimize ve sevgili öğrencilerimize başarılar diliyorum."

 

Sevgili öğrencilerim,

Sizlere yeni eğitim ve öğretim yılının başlangıcı münasebetiyle en derin sevgilerimi sunuyorum.

 

Değerli meslektaşlarım,

Sizler bir medeniyeti, bir kültürü inşa eden nesilleri yetiştirmektesiniz.

Ülkemizi geleceğe güvenle taşımak ve çağdaş uygarlık düzeyinin üstüne çıkarmak için birinci şart eğitimdir. Bu anlamda çocuklarımızın en güzel şekilde yetiştirilmesi hepimizin ortak hedefidir. İyi yetişmiş, ülkesini ve dünyayı tanıyan donanımlı nesiller, Daha güçlü ve daha müreffeh bir ülke için son derece önemlidir. Destek ve gayretleriniz için teşekkür ediyorum.

 

Bu duygu ve düşüncelerle,2023-2024 eğitim öğretim yılının öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ediyor, hep birlikte sağlık, huzur, mutluluk ve başarılarla dolu bir eğitim yılı geçirmeyi diliyorum.

 

Ercan YILDIZ

İl Milli Eğitim Müdürü

Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı Kat 2 Merkez/SİNOP - 0 (368) 261 19 87 0 (368) 261 54 18 0 (368) 260 51 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.