SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ERCAN YILDIZ'IN "15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ" MESAJI

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ, "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" münasebetiyle bir mesaj yayımladı.
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ERCAN YILDIZ'IN

"Vatanımızın bölünmez bütünlüğünü korumak için bir ölüp bin dirildiğimizin göstergesi, demokrasi ve milli iradenin, her türlü iç ve dış mihraklara ve hain darbe girişimlerine karşı her zaman üstün olacağının kanıtı, "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü"nde; güzel vatanımıza göz diken hainlere karşı daima dimdik duracağımızı yineliyoruz. 

Darbe ve türevlerine karşı aziz milletimizin tek yürek, tek nefes olduğunun en yakın kanıtı olan 15 Temmuz 2016 gecesi olduğu gibi, hiçbir zaman sönmeyecek vatan sevdası ve milli ruh ile nesiller boyu anlatacağımız, unutmayacağımız ve unutturmayacağımız kutlu destanda, gazilik şerefine erişen gazilerimize uzun ömürler temmenni ediyor; şehadet şerbetini yudumlayan tüm şehitlerimizi saygı, minnet ve dualarla yâd ediyorum.

TÜRKİYE GEÇİLMEZ..."

Ercan YILDIZ

Sinop Milli Eğitim Müdürü

 

14-07-2021

Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı Kat 2 Merkez/SİNOP - 0 (368) 261 19 87 0 (368) 261 54 18 0 (368) 260 51 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.