SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ERCAN YILDIZ, 2021/2022 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI AÇILIŞ PROGRAMINA KATILDI
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ 2021-20222 eğitim öğretim yılı açılış programına katıldı.![İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ERCAN YILDIZ, 2021/2022 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI AÇILIŞ PROGRAMINA KATILDI](/meb_iys_dosyalar/2021_09/06163256_IMG-20210906-WA0022.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ercan YILDIZ Okullarımızın 2021-2022 eğitim öğretim yılı açılış programı kapsamında Merkez Zübeyde Hanım Anaokulunu ve Ada Anaokulunda yapılan faaliyetlere katılarak öğretmen ve öğrencilere yeni eğitim öğretim yılında muvaffakiyetler diledi.