SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sabah Kahvaltısında Sarı Saltuk Anadolu Lisesi Öğrencilerimizi Ziyaret Etti.
İl Mİlli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, sabah 07.25´te Sarı Saltuk Anadolu Lisesi öğrencilerimizle sabah kahvaltısında beraber oldu.![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sabah Kahvaltısında Sarı Saltuk Anadolu Lisesi Öğrencilerimizi Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2017_01/k_06084253_a8d09d17b11d4245826f28bd59a6274c.jpg)
Kahvaltı sırasında öğrencilerimize hizmet vermeye çalışan personelin hijyen kurallarına uyarak çalıştıklarını görmek İl Milli Eğitim Müdürümüz tarafından takdir edildi.Tüm kurumlarımızda bu şekilde hijyen kurallarına uyarak çalışılması gerektiğini ifade etti.Ayrıca günün o saatinde ders çalışan öğrencilerimizi gören Milli Eğitim Müdürümüz öğrencilerimize de sevgilerini sundu.Böyle bir nesil bizi her zaman daha iyi işler yapmaya motive ediyor.