SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN´IN Kurban Bayramı Mesajı

   
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN´IN Kurban Bayramı Mesajı

      Saygıdeğer Öğretmen Arkadaşlarım,

      Sevgili Öğrencilerim,

      Çok Değerli Sinoplular!

      Birlik-beraberlik duygularını bizlere hatırlatan bayramlar; milletimizi birbirine yakınlaştıran, dostluk ve kardeşlik duygularını pekiştiren,sıkıntılarından uzaklaştırıp hayatlarına umut ve sevgi aşılayan özel günlerdir. Gündelik rutin hayat şartları içerisinde, yeteri kadar hayatımıza yansıtamadığımız, güler yüz, hal-hatır sorma, paylaşma, ziyaret etme, gönül alma gibi duyguları doyasıya yaşama fırsatını yakaladığımız bayramlarımız, milli ve manevi dünyamızın olgunlaşmasına da vesile olmaktadır. Yüce Allah´ın rızasını kazanmak için akıtılan kurban kanları, tüm insanlığın ve milletimizin kalbindeki küskünlükleri, dargınlıkları alıp götürsün;yerine sev­gi,barış ve kardeşlik çiçekleri açtırsın. Bu duygu ve düşünceler ile Kurban Bayramı´nın tüm insanlığa, İslam alemine ve ülkemize; sağlık, mutluluk, huzur ve başarı getirmesini dilerim.

     Saygıdeğer öğretmen arkadaşlarımın, aydınlık Türkiye´mizin mimarları olacak olan sevgili öğrencilerimin ve tüm eğitim çalışanlarının bayramını tebrik eder, saygı ve sevgilerimi sunarım.

Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı Kat 2 Merkez/SİNOP - 0 (368) 261 19 87 0 (368) 261 54 18 0 (368) 260 51 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.