İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN YBO´larda Yaşam Konulu Yarışmasında Türkiye 2´ncisi Olan Öğrencimizi Tebrik Etti
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN YBO´larda Yaşam Konulu Yarışmasında Türkiye 2´ncisi Olan Öğrencimizi Tebrik Etti](/meb_iys_dosyalar/2018_02/14161634_KMLU1283.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Önder YILMAZ, Boyabat İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Osman ÖZKAN ile birlikte Boyabat Yaşar Topçu YBO´yu ziyaret ettiler. Temel Eğitim Genel Müdürlüğümüzün düzenlemiş olduğu ´YİBO´larda Yaşam´ konulu resim yarışmasında Türkiye 2´ncisi olan Sümeyra TOKA´yı ziyaret ederek ödül taktiminde bulundular. İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, öğrencimize başarılar diledi. Danışman Öğretmenimi Aşkın AYRANCIOĞLU´na teşekkür etti. Ayrıca okulda bulunan öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz ile görüşüp isteklerini dinledi. Çalışamlarında başarılar diledi.