SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Tangal İlkoklu´nu Ziyaret Etti
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Tangal İlkoklu´nu Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2017_10/10235041_IMG_7474.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Tangal İlkokulu´nu ziyaret etti. Öğretmenlerin isteklerini dinledi. Bu güzel okul ortamının hazırlanmasında emeği geçen Okul Müdürü Mustafa DÜZEL´e ve öğretmenlere teşekkür etti. Ayrıca sıraların korunması için masa örtüsü hazırlayan öğretmen için özel olarak teşekkür etti.