SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Sultan Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Rehber Öğretmenlerimiz ile bir araya geldi.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Sultan Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Rehber Öğretmenlerimiz ile bir araya geldi.](/meb_iys_dosyalar/2016_06/k_29102922_photo_20160629_102814.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Sultan Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Prof. Dr. Murat SEZGİN´in de katılımları ile ortaöğretim kurumlarımızda görev yapan Rehber Öğretmenlerimiz ile bir araya geldiler. Yapılan toplantıda öğrencilerimize tercih döneminde nasıl yardımcı olunabileceği ile ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu.