SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN Sinop Okul Öncesi Eğitimde İyi Uygulamalar Çalıştayı´na Katıldı
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN Sinop Okul Öncesi Eğitimde İyi Uygulamalar Çalıştayı´na Katıldı](/meb_iys_dosyalar/2017_05/13005509_IMG_3010.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN Sinop ili Okulöncesi Eğitimde İyi Uygulamalar Çalıştayı´na katıldı. Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN çalıştayın düzenlenmesinde emeği geçen başta Sinop Universitesi Rektörümüz sayın Nihat DALGIN ve ekibine, Bölüm Başkanı´na, Anaokulu Müdürü ve Öğretmenlerimize, öğrencilerimize teşekkür etti.