SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN Sinop Anadolu Lisesi Destekleme ve Yetiştirme Kurslarını Ziyaret Etti
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN Sinop Anadolu Lisesi Destekleme ve Yetiştirme Kurslarını Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2017_10/29222448_IMG_7825.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Sinop Anadolu Lisesi´nin destekleme ve yetiştirme kurslarını ziyaret etti. 12. sınıf öğrencileriyle biraraya gelerek öğrencilerimize meslek tanıtımı yaptı. Öğretmenlerimize teşekkür etti, öğrencilerimize sınavlarında başarılar diledi.