SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN Sarı Saltuk Anadolu Lisesi´nin Düzenlemiş Olduğu Kermese Katıldı
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN Sarı Saltuk Anadolu Lisesi´nin Düzenlemiş Olduğu Kermese Katıldı](/meb_iys_dosyalar/2017_05/12160623_IMG_3007.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Sarı Saltuk Anadolu Lisesi´nin düzenlemiş olduğu kermese katıldı. Okul Aile Birliği Başkanı Yüksel SANDALCI ve yönetim kuruluna, Okul Müdürü Ayhan ÖZTÜRK´e, kermesin düzenlenmesinde emeği geçen öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve kıymetli velilerimize teşekkür etti.