SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN Sarı Saltuk Anadolu Lisesi Pansiyonunda Öğrencilerimizle Yemekte Bir Araya Geldi
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN Sarı Saltuk Anadolu Lisesi Pansiyonunda Öğrencilerimizle Yemekte Bir Araya Geldi](/meb_iys_dosyalar/2017_12/29090430_IMG_0388.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN Sarı Saltuk Anadolu Lisesi Pansiyonumuzdaki öğrencilerimizle öğren yemeğinde beraber oldu. İl Milli Eğitim Müdürümüz ´Bakanlığımızın gönderdiği porselen tabaklar ile öğrencilerimiz yemeğini yemeye başladılar. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.´ dedi.