SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN Saraydüzü´nde Bulunan Okullarımızı Ziyaret Etti
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN Saraydüzü´nde Bulunan Okullarımızı Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2017_12/24235528_IMG_0219.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Saraydüzü İlçemizdeki okullarımızı ziyaret etti. Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi, Türkaylar İlkokulu, Türkaylar Ortaokulu, İmam Hatip Ortaokulu´nu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin isteklerini dinledi. Motivasyon eğitimi yaptı. Öğretmenlerimize çalışmaları ve gayretleri için teşekkür etti. Öğrencilerimize başarılar diledi.