SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN Saraydüzü Kaymakamımız Muhammed Serkan ŞAHİN´i Ziyaret Etti
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN Saraydüzü Kaymakamımız Muhammed Serkan ŞAHİN´i Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2017_05/02205023_IMG_2618.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN beraberindeki heyetle Saraydüzü Kaymakamımız Muhammed Serkan ŞAHİN´i makamında ziyaret ederek eğitim öğretim çalışmaları ve okullar hakkında bilgiler verdi. Misafirperliği için Saraydüzü Kaymakamı Muhammed Serkan ŞAHİN´e teşekkür etti.