SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Rehabilitasyon Merkezleri ve Engelli Öğrencilerimizin velileri ile toplantı düzenledi
Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN ile birlikte İl Müdür Yardımcımız Mustafa ASLAN, Özel Öğretim Bölümü Şube Müdürü Davut KAYA, Rehberlik Araştırma Müdürü Ergün KAYNAR, Kurucu ve Yöneticiler ayrıca Engelli Öğrencilerimiz velileri katıldılar.![İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Rehabilitasyon Merkezleri ve Engelli Öğrencilerimizin velileri ile toplantı düzenledi](/meb_iys_dosyalar/2016_05/k_04191917_20160502_101555.jpg)