SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN Prof. Dr. Necmettin Erbakan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´ni Ziyaret Etti
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN Prof. Dr. Necmettin Erbakan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´ni Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2018_01/10000452_NKBI7075.jpg)
İll Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız Mustafa ASLAN, Davut KAYA ve öğrencilerimizle birlikte yapımı tamamlanan Prof. Dr. Necmettin Erbakan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´ni Ziyaret Etti. Okulumuz Hayırlı Olsun dedi. Emeği geçen herkese teşekkür etti.