SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Osmaniye´ye Yapılacak Olan İnşaatlarda İncelemelerde Bulundu
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Osmaniye´ye Yapılacak Olan İnşaatlarda İncelemelerde Bulundu](/meb_iys_dosyalar/2018_04/05162426_VWGH5414.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, İl Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz İsmail KİRENDİBİ ve Bülent AKMEŞE ile birlikte Osmaniye´ye yapılacak olan 16 Derslik, 200 Kişilik Pansiyon ve 430 kişilik Spor Salonu inşaatında incelemelerde bulundu. Emeği geçen herkese teşekkür etti.