SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN Okullarımızdaki Seminer Çalışmalarına Katıldı
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN Okullarımızdaki Seminer Çalışmalarına Katıldı](/meb_iys_dosyalar/2017_06/15163633_IMG_5052.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Perihan ÖZPINAR ve Ahmet DEMİR Sinop Anadolu Lisesi, İstiklal İlkokulu, İstiklal Ortaokulu, Tangal İlkokulu, Çiftlik İlkokulu, Taşmanlı Dizdaroğlu İlkokulu´nda gerçekleştirilen Sene Sonu Seminer çalışmalarına katıldı. Öğretmenlerle sohbet eden İl Müdürümüz idarecilerimize ve öğretmenlerimize göstermiş oldukları gayretlerden dolayı teşekkür etti.