SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Milli Eğitim Personeli İsmail Aynacı´nın Oğlu´nun Düğün Merasimine Katıldı
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Milli Eğitim Personeli İsmail Aynacı´nın Oğlu´nun Düğün Merasimine Katıldı](/meb_iys_dosyalar/2017_07/07160229_IMG_5517.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Mustafa ASLAN, Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Davut KAYA ve Milli Eğitim Personeli ile birlikte, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz Personeli İsmail Aynacı´nın oğlunun düğün merasimine katıldılar.