SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN Merkez İlçe Öğrenci Meclisi Seçimine Katıldı
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN Merkez İlçe Öğrenci Meclisi Seçimine Katıldı](/meb_iys_dosyalar/2017_11/13105233_IMG_8121.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN ve Milli Eğitim Şube Müdürümüz Melih ERDEM´in de katılımlarıyla öğrencilerimizde demokrasi kültürünün oluşturulması, kendi kültürünü özümsemiş, milli ve manevi değerlerine bağlı nesillerin yetiştirilmesi; öğrencilere seçme, seçilme ve oy kullanma kültürünün kazandırılması amacıyla merkez ilçe öğrenci meclisi seçimi yapıldı. İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, öğrencilerimize başarılar diledi.