SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu, Şehit Halil Özdoğru Ortaokulu ve İstiklal Ortaokullarını ziyaret etti.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu, Şehit Halil Özdoğru Ortaokulu ve İstiklal Ortaokullarını ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2016_04/k_25200118_1.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN ve Şube Müdürü Derya ÖZDEMİR, Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu, Şehit Halil Özdoğru Ortaokulu ve İstiklal Ortaokullarında 27- 28 Nisanda yapılacakTEOG sınavına hazırlanan öğrencilerimizi ziyaret edip motivasyon eğitimi yaparak başarılar diledi. 3 okulumuzun öğretmenleri ile toplantı yaparak emeği geçen okullarımız öğretmen ve idarecilerimize teşekkür etti.