SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Destekleme ve Yetiştirme Kurslarını Ziyaret Etti
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Destekleme ve Yetiştirme Kurslarını Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2017_10/23092244_IMG_7709.jpg)
İl Milli Eğitim Müğdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Destekleme ve Yetiştirme Kurslarını cumartesi günü ziyaret etti, öğrencilere meslek tanıtımı yaptı. Öğretmen ve öğrencilerimize çalışmlarından dolayı teşekkür etti. Başarılar diledi.