SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN Lala İlkokulu ve Kabalı İlkokulu´nu Ziyaret Etti
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN Lala İlkokulu ve Kabalı İlkokulu´nu Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2017_06/08101609_IMG_4790.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Mustafa Aslan ile birlikte Lala İlkoklu´nu ve Kabalı İlkokulu´nu ziyaret ederek öğretmenlerle bir araya geldi. Öğretmenlerin isteklerini dinleyen İl Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, öğretmenlerin göstermiş oldukları gayretten ve başarılardan dolayı teşekkür etti.