SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, İlkokul Müdürlerimiz ile İstişare Toplantısı Yaptı
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, İlkokul Müdürlerimiz ile İstişare Toplantısı Yaptı](/meb_iys_dosyalar/2018_03/23093509_AUVX9164.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız Mustafa ASLAN ve Davut KAYA, İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Önder YILMAZ ile birlikte Atatürk İlkokulu´nun ev sahipliğinde İlkokul Müdürlerimiz ile birlikte istişare toplantısı yapıldı. Okul Müdürlerimizin istekleri dinlendi. ev sahipliğinden dolayı Atatürk İlkokulu Müdürü Cevat OKUTAN´ teşekkür etti.