SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN İlçe Yöneticilerimiz ile toplantı yaptı.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Mühendislerimizle onarım yapılacak okullarımız hakkında İlçe Müdürlerimize bilgilendirme toplantısı yaptı. YGS´de Öğrencilerimiz ve Öğretmenlerimizin dikkat etmeleri gereken konularla ilgili bilgilendirme yapıldı.![İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN İlçe Yöneticilerimiz ile toplantı yaptı.](/meb_iys_dosyalar/2017_03/09143313_IMG-20170309-WA0000.jpg)