SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Halk Eğitim Merkezimizin Düzenlemiş Olduğu Sergiye Katıldı
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Halk Eğitim Merkezimizin Düzenlemiş Olduğu Sergiye Katıldı](/meb_iys_dosyalar/2017_11/08084355_IMG_7962.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, yönetim kadrosu ile birlikte Halk Eğitim Merkezi Müdürümüzün daveti üzerine Nagihan Sezgin´in hazırlamış olduğu sergiye katıldılar. Ev sahipliği nedeniyle İl Kültür ve Turizm Müdürümüz İrfan GÖZ´e ve emeği geçen herkese teşekkür etti.