SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğümüz ve İl Kültür Müdürlüğü´nün Düzenlediği Sergiye Katıldı
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğümüz ve İl Kültür Müdürlüğü´nün Düzenlediği Sergiye Katıldı](/meb_iys_dosyalar/2018_06/01162027_ROHU93631.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz İsmail KİRENDİBİ, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve İl Kültür Müdürlüğü´nün düzenlemiş olduğu sergiye açılışna katıldılar. İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, emeği geçen herkese teşekkür etti.