SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Fen Lisesinde Öğrencilerimizle Öğlen Yemeğinde Beraber Oldu
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Fen Lisesinde Öğrencilerimizle Öğlen Yemeğinde Beraber Oldu](/meb_iys_dosyalar/2017_11/09232145_IMG_8006.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımıcmız Mustafa Aslan ile birlikte Sinop Fen Lisesi´nde öğrencilerimizle birlikte öğlen yemeğinde bir araya geldi. Okul Müdürümüze, öğrtemenlerimize ve okul personelimize teşekkür etti. Öğrencilerimize başarılar diledi.