SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Erfelek Şehit Özkan Çelikkaya Çok Programlı Anadolu Lisesi´nde İncelemelerde Bulundu
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Erfelek Şehit Özkan Çelikkaya Çok Programlı Anadolu Lisesi´nde İncelemelerde Bulundu](/meb_iys_dosyalar/2017_08/04084457_IMG_6253.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz sayın Nevzat TÜRKKAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Süleyman ŞAHİN ile birlikte Erfelek Şehit Özkan Çelikkaya Çok Programlı Anadolu Lisesi´nde yapılan onarımları yerinde inceledi. İl Müdürümüz TÜRKKAN, onarım işlemlerinin öğrencilerimize daha iyi öğrenme ortamı sağlamak için en kısa sürede tamamlanacağını, emeği geçen herkese teşekkür ettiğini, söyledi.