SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, EDES Bilincli Aile Engelsiz Birey Projesi ile ilgili toplantı yaptı
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, EDES Bilincli Aile Engelsiz Birey Projesi ile ilgili toplantı yaptı](/meb_iys_dosyalar/2016_01/k_13164553_img20160113wa0003.jpg)
Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından yürütülen EDES Bilincli Aile Engelsiz Birey Projesi Merkez İlçemizde İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Proje Koordinatörü Kandemi ÇORAPCI , Okul Müdürlerimiz ve Destek Eğitim Sınıfı Öğretmenlerinin katılımı ile Sultan Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi toplanti salonunda gerçekleştirildi.