SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Durağan Belediye Başkanımız Sayın Ahmet KILIÇASLAN´ı Ziyaret Etti
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Durağan Belediye Başkanımız Sayın Ahmet KILIÇASLAN´ı Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2018_07/25084215_DNPJ7283.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Boyabat İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Osman ÖZKAN, Durağan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Ahmet DEMİR ile birlikte Durağan Belediye Başkanımız Ahmet KILIÇASLAN´ı ziyaret etti. Belediye Başkanımıza Anadolu Lisesi´nin yapımında gösterilen ilgi için teşekkür etti.