SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Dikmen İlçemizi 200 kisilik pansiyon binası ve arazisi için ziyaret etti.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Dikmen İlçemizi 200 kisilik pansiyon binası ve arazisi için ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2016_05/k_16100656_5.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Dikmen kaymakamımız Soner ÖZER ve Belediye Başkanımız Saim İSTANBULLU ´yu ziyaret etti. İlçemizde 200 kisilik pansiyon binası yapılacak arsa ile ilgili İmar müdürümüz, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, ilçe Meclis Üyelerimizle mevcut arsalar değerlendirildi.