SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN ,Denizcilik Anadolu Lisesi inşaatında incelemelerde bulundu.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN ,Denizcilik Anadolu Lisesi inşaatında incelemelerde bulundu.](/meb_iys_dosyalar/2016_11/k_14093743_ce3b6ae4b1f54f81a59d43d0e02ac298.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Seydi Ali Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Haluk Bey,Emir Gazi Tayboğa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Alaatin Bey ve İnşaat-Emlaktan sorumlu Milli Eğitim personeli Attila Bey ile inşaat ve arsalarda incelemelerde bulundu.