SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Boyabat´a Yeni Yapılacak Olan 24 Derslikli Okul için Hamit Tekin İlkokulu Bahçesinde İncelemelerde Bulundu
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Boyabat´a Yeni Yapılacak Olan 24 Derslikli Okul için Hamit Tekin İlkokulu Bahçesinde İncelemelerde Bulundu](/meb_iys_dosyalar/2018_02/14110845_RBVH3932.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Mustafa ASLAN, Milli Eğitim Şube Müdürümüz Önder YILMAZ ve Boyabat İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Osman ÖZKAN ile birlikte Boyabat´ta yapılacak olan 24 Derslikli okul arsasında incelemelerde bulundu.