SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, BOYABAT Şehit Turan Meşe İlkokulunu ziyaret etti.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, BOYABAT Şehit Turan Meşe İlkokulunu ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2016_03/k_12104919_img20160312wa0066.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN ve Şube Müdürü Ahmet ÖZDEMİR, BOYABAT - Şehit Turan Meşe İlkokulunu ziyaret etti. Öğrencilerimizin isteklerini dinleyen İl Milli Eğitim Müdürümüz, motivasyon çalışması yaparak 4. Sınıf derslerine girdi, derste Etkileşimli Tahtayı ve EBA´yı kullanan öğrenci ve öğretmenleri tebrik etti.