SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Boyabat Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi´ni Ziyaret Etti
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Boyabat Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi´ni Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2018_02/14093349_GLMV3412.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Şube Müdürümüz Önder YILMAZ ve Boyabat İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Osman ÖZKAN ile birlikte Boyabat Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi´ni ziyaret ettiler. İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN öğretmenlerimizin isteklerini dinledi. Okul Müdürü M. Serdar ERDEM´e, öğretmenlerimize ve okul personeline çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Öğrencilerimize başarılar diledi.