SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Boyabat Kaymakamımız Fatih AKSOY ile Boyabat´a Yapılacak Olan Yatırımlarla İlgili Bilgilendirmede Bulundu
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Boyabat Kaymakamımız Fatih AKSOY ile Boyabat´a Yapılacak Olan Yatırımlarla İlgili Bilgilendirmede Bulundu](/meb_iys_dosyalar/2018_03/28133600_OAVR1209.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Boyabat Kaymakamımız Sayın Fatih AKSOY´u makamında ziyaret etti. İlçemizde yapılacak olan yatırımlarla ilgili bilgilendirmede bulundu. İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nde incelemelerde bulundu.