SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Ayancık Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü´nün Sene Sonu Etkinliği´ne Katıldı
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Ayancık Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü´nün Sene Sonu Etkinliği´ne Katıldı](/meb_iys_dosyalar/2018_07/04101351_EUAX6388.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, İl Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz İsmail KİRENDİBİ ve Önder YILMAZ ile birlikte Ayancık Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü´müzün organize ettiği yıl sonu etkinliğine katıldı. İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Ev sahipliği için Ayancık Kaymakamımız sayın Çağlayan KAYA´ya ve emeği geçen herkese teşekkür etti.