SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Atatürk İlkokulu´nda İncelemelerde Bulundu
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Atatürk İlkokulu´nda İncelemelerde Bulundu](/meb_iys_dosyalar/2017_08/04085244_IMG_6248.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz sayın Nevzat TÜRKKAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Süleyman ŞAHİN ile birlikte Atatürk İlkokulu´nda yapılan onarımları yerinde inceledi. İl Müdürümüz TÜRKKAN, onarım işlemlerinin öğrencilerimize daha iyi öğrenme ortamı sağlamak için en kısa sürede tamamlanacağını, emeği geçen herkese teşekkür ettiğini, söyledi.