SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, 75. Yıl Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini Ziyaret Etti
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, 75. Yıl Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2017_11/16143632_IMG_8172.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, 75. Yıl Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´ni ziyaret etti. Okul Müdürümüz Sabri Kuzu ile birlikte öğrencilerimize moral ve motivasyon eğitimi verdi. Meslek tanıtımı yaptı. Okul Müdürümüz ve öğretmenlerimize teşekkür etti. Öğrencilerimize başarılar diledi.