SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, 75. Yıl Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nde Düzenlenen İlkyardım Kursu Açılışına Katıldı
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, 75. Yıl Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nde Düzenlenen İlkyardım Kursu Açılışına Katıldı](/meb_iys_dosyalar/2018_03/02162751_GNLK1531.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, 75. Yıl Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nde Düzenlenen İlkyardım Kursu Açılışına Katıldı. İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, öğretmenlerimize çalışmaları için teşekkür etti, başarılar diledi.