SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN 15 Temmuz Şehitleri İçin Düzenlenen Sergiye Katıldı
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN 15 Temmuz Şehitleri İçin Düzenlenen Sergiye Katıldı](/meb_iys_dosyalar/2017_07/13133336_IMG_5665.jpg)
Valimiz Sayın Hasan İPEK, İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN,kurum müdürleri 15 Temmuz Şehitleri için düzenlenen sergi açılışına katıldı. Anadolu Ajansı temsilci Gökhan GÜCÜKOĞLU´na, 15 Eylül gazeticler başkanına ve serginin açılışında emeği geçen herkese teşekküt etti.