SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz hafta sonu Sarı Saltuk Anadolu Lisesindeki Destekleme ve Yetiştirme Kurslarını ziyaret etti.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz hafta sonu Sarı Saltuk Anadolu Lisesindeki Destekleme ve Yetiştirme Kurslarını ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2016_12/k_19090715_5b1a69ebc6e748b4864574e771dd84aa.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat TÜRKKAN, Sarı Saltuk Anadolu Lisesinde destekleme ve yetiştirme kursunu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerimize başarılar diledi.Akıllı Tahta ve EBA´nın etkin bir şekilde kullanımı konusunda hassasiyet gösterilmesi gerektiğini ifade etti.