SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Gerze Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini Ziyaret Etti.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Gerze Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2017_01/13170928_IMG-20170113-WA0077.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Gerze Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür TOKGÖZ ile birlikte ziyaret etti.Öğretmenleri isteklerini dinleyen İl Milli Eğitim Müdürümüz akıllı tahtanın kullanımı, kurslar,EBA´nın kullanımı gibi konular üzerinde durdu.Yatılı kalan öğrencilerimizle öğle yemeğinde bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürümüz motive edici konuşmalar yaptı.Yatakhane ve yemekhanede incelemelerde bulundu.