SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Ercan YILDIZ´ın Dünya Gazeticler Günü Mesajı
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Ercan YILDIZ´ın Dünya Gazeticler Günü Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2018_09/16180603_7d8e6493-b1fa-4469-a321-277c08ed6d17.jpg)
Kamuoyununun doğru ve tarafsız olarak aydınlatılması ve bilgilendirilmesi hususunda görevleri peşinde koşan, mesleklerinin zor şartlarına rağmen mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan tüm gazeticilerin ´Dünya Gazeticler Günü´nü´ kutlar görevlerinde muvaffakiyetler dilerim.
Ercan YILDIZ
İl Milli Eğitim Müdürü