SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ercan YILDIZ´ın 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Birinci Dönem Sonu Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ercan YILDIZ´ın 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Birinci Dönem Sonu Mesajı

17 Eylül 2018 Pazartesi gününün sabahı ilk zille başladığımız 2018-2019 eğitim öğretim yılının I. Dönemini bugün son zille nihayetlendirmiş oluyoruz.

Güçlü yarınlar sloganıyla ´bismillah´ diyerek tüm kamuoyuna sunulan 2023 Eğitim Vizyon belgemizle başta maarif camiamız olmak üzere velilerimiz, öğrencilerimiz ve tüm paydaşlarımızın geleceğe dair umutlarının arttığını müşahede ediyoruz.

Aydınlık yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımızın bugüne ve yarına dair dünyanın farklı coğrafyalarındaki çocuklarla rekabet edebilecek donanıma sahip ama mutlaka bizi biz yapan değerlerimizle de mücehhez olmaları noktasında var gücümüzle çalışacağımızdan kuşku yoktur. 

Sevgili öğrencilerim,

Ders başarısını elde etmenin yanında yaşam başarısına da ulaşma noktasında öğretmenlerimizin de fedakârane desteğini her an yanınızda hissederek verdiğiniz çaba takdire şayan. Şimdi biraz mola...

Ruhumuzu ve bedenimizi II. döneme hazırlama adına dinlendirip, akranlarımızla bolca oyunlar oynayıp, uygun gördüğümüz zamanlarda da kitap okuyalım.

Bu duygu ve düşüncelerle başta öğretmenlerimiz olmak üzere yöneticilerimiz, çalışanlarımız, velilerimiz ve paydaşlarımıza emekleri için teşekkür eder, hayırlı huzurlu ve sağlıklı bir tatil dilerim. 

Cumhuriyet Meydanı Hükümet Konağı Kat 2 Merkez/SİNOP - 0 (368) 261 19 87 0 (368) 261 54 18 0 (368) 260 51 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.