SİNOP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Ercan YILDIZ, Zübeyde Hanım Anaokulu´nu Ziyaret Etti
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Ercan YILDIZ, Zübeyde Hanım Anaokulu´nu Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2018_10/02095935_IMG_7625.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Ercan YILDIZ, Zübeyde Hanım Anaokulu´nu ziyaret etti. Sınıf ziyareti yaparak düzenlenen etkinlikleri yerinde izledi, öğrencilerimizle ve öğretmenlerimiz ile sohbet etti. Muvaffakiyetler diledi. Çalışmalarından dolayı Okul idaresine ve öğretmenlerimize teşekkür etti.
Sayın YILDIZ´a İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Mustafa ASLAN eşlik etti.